تازه ها
امروز : دوشنبه، 10 بهمن 1401

موافقت با ساخت جاده ایذه-لردگان با هزینه هزار و صد و پنجاه میلیارد تومان

تاریخ : 11 دی 1348, 03:30 نویسنده : پایگاه اطلاع رسانی جمعیت بازدیدها : 317 نظرات : 0 موضوع : اخبار استان خوزستان

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان عصر ۴ آبان ماه در جلسه شورای اداری استان با نوید خبر موافقت ساخت جاده ایذه-لردگان گفت: امروز موافقت ساخت جاده ایذه به لردگان با هزینه ای در حدود هزار و صد و پنجاه میلیارد تومان تصویب شد که چهارصد میلیارد تومان از این مبلغ را بانک رفاه، دویست میلیارد تومان را بانک ملی و صد و پنجاه میلیارد تومان را هم بانک صادرات و باقی مانده را هم دولت تآمین خواهد کرد.
شریعتی گفت: این کار به زودی شروع خواهد شد و با توجه به اینکه تأمین منابع این پروژه به عهده بانک ها است شاهد سرعت بالای اجرای کار و در پی آن شاهد پیشرفت، توسعه و آبادانی شمال استان خوزستان خواهیم بود.
استاندار خوزستان همچنین گفت: طی هماهنگی های صورت گرفته با نماینده ولی فقیه در استان، مجمع نمایندگان و رئیس مجمع نمایندگان و دیگر مسئولین سعی می کنیم در انجام کار هایی که در جهت رفاه، آبادانی، توسعه و اصلاح زیرساخت های استان است گام برداشته و به نظام اسلامی که منشأ خدمات زائدالوصف بوده و پیشتاز در خدمات رسانی به محرومین و همه آحاد مردم بوده کمک کنیم.
لازم بذکر می باشد ،جناب آقای داودی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان خوزستان در این جلسه حضور یافتند و با کلیه مسئولین دیدار و رایزنی نمودند.